Навіщо потрібен смартгодинник

Навіщо потрібен смартгодинник

Смартгодинники стали трендом у 2022 році. Проте в основному, ті, хто купує годинники до кінця не розуміють, навіщо вони потрібні та не використовують понад 50% всіх наявних функцій. Особливо, якщо ми говоримо за годинники Apple Watch, які мають безліч цікавих додатків та можуть допомогти вам відстежити сон, покращити показники тренувань та навіть нагадати прийняти ліки.

З’ясуймо раз і назавжди — навіщо купувати смартгодинник в інтернет-магазині Експерт та які його переваги й недоліки для пересічного покупця.

Плюси смартгодинників

 • Класична форма годинника; 
 • Багато додатків для встановлення на вибір; 
 • Широкий асортимент; 
 • Можливість відстежувати показники здоровʼя; 
 • Доповнюють образ; 
 • Підходять для дітей;
 • Довго лишаються актуальними;
 • Підтримують вас у тонусі й нагадують про тренування;
 • Можна керувати іншими пристроями, робити дзвінки.

Мінуси смартгодинників: 

 • Коштують дорого; 
 • Складно обрати серед великого асортименту; 
 • Можуть відволікати від роботи; 
 • Можуть бути не зручними та габаритними; 
 • Мало тримають заряд батареї. 

Навіщо люди купують смартгодинник?

Смартгодинник – це не обовʼязковий ґаджет, який має бути у всіх. Ви цілком можете прожити без нього і не відчувати себе обмеженим у чомусь. Проте чому люди купують смартгодинники й що їм дає цей маленький пристрій?

1. Відстеження показників здоровʼя

Основною метою більшості покупців є відстеження показників здоровʼя. Це важливо для спортсменів, тренерів, людей які хочуть скинути зайву вагу та мають проблеми зі здоровʼям. Не у всіх є можливість купувати купу датчиків чи постійно ходити до лікаря, щоб, у разі чого, попередити тахікардію чи навіть інсульт. Тому смартгодинник є невеликим трекером, який дає зрозуміти, що відбувається з організмом, який у вас пульс, температура, рівень кисню у крові, скільки ви спали та скільки рухалися за день.

Не пропусти:  Животное Crossing новый горизонты советы и хитрости: 10 незаменимых советов, которые помогут вам начать

Існує багато історій, коли смартгодинник рятував життя, попереджаючи анемію чи інсульти. Тому в США їх часто дарують літнім людям, щоб стежити за ними віддалено і бачити результати.

2. Іміджевий аксесуар

З іншого боку, існує категорія людей, для яких смартгодинник не більше, ніж іміджевий аксесуар, який доповнює їх стиль. Вони не використовують більшої половини функцій пристрою, тому що їм просто важливо мати на руці стильний ґаджет. Це теж нормально, тому що у всіх нас свої цілі до покупки пристрою. 

До того ж зараз у наявності безліч стильних варіацій з різними ремінцями та циферблатами, які можна підібрати під ваш образ, доповнивши його. 

3. Мотиватор

Також смартгодинники використовують як мотиватор рухатися, займатися спортом та досягати своїх цілей. Ви можете здобувати нагороди зі смартгодинником, змагатися з рідними та бачити їх прогрес. А ще ґаджет допоможе вам не сидіти на одному місці та нагадає про те, що пора рухатися кімнатою, зробити розминку чи відпочити від стресу.

Це справді крута мотивація, яка не потребує від вас додаткової плати. Більш того, у годиннику вже встановлено багато відстежень різної активності, які можуть записувати ваші рекорди й мотивувати щодня перевершувати їх.

4. Бути на звʼязку

Завжди є такі люди, яким потрібно постійно бути на звʼязку. Проте є моменти, коли ти не можеш, або тобі не зручно взяти з собою телефон. Наприклад, коли йдеш до басейну чи на пробіжку. Якщо буде важливий дзвінок, ви можете його пропустити.

Зі смартгодинником такого не буде, тому що ви можете відповідати з нього на дзвінки й навіть писати повідомлення чи відповідати на них голосом. Це досить зручно, особливо якщо йдете у похід чи руки зайняті, щоб дістати телефон.

Не пропусти:  Дружище Huawei по 30 запуск подтвердил: но телефоны есть Google-приложения?

Крім того, смартгодинник можна налаштувати для дитини без смартфона. Тоді ваше чадо буде завжди перед очима. Існують навіть спеціальні смартгодинники для дітей з камерою, щоб батьки могли бачити, де знаходиться їх маля.

5. Для подорожей

У нас є декілька друзів, які займаються екстремальними видами спорту. Смартгодинник для них – це компас та вказівник, який допомагає знайти маршрут у пустелі та викликати SOS, якщо трапилося щось погане. З наявними GPS та потужним акумулятором такий пристрій може працювати до тижня, щоб екстремали могли розважитися та знайти пригоди, скарби чи відкрити для себе потаємні шляхи.

Чи можна замітити смартгодинник?

Звичайно, смартгодинник можна замінити іншими пристроями. Наприклад, фітнес-браслетом чи смарткільцем. Вони компактніші, а останній ґаджет взагалі не має дисплею, тому не буде вас відволікати від роботи.

Тому ви можете обрати щось зручніше для вас, якщо купити смартгодинник це надто дорого для вас, поки що. Потім, коли зʼявиться потреба в додаткових функціях, завжди можна обновитися на більш професійну версію.

Пожалуйста, оцените статью
Translate »