Що таке технологія PoE?

Більшість із тих, хто купував камери відеоспостереження з технологією IP, до кінця не розумів, навіщо там необхідний кабель «вита пара» (https://control.ua/komplektuyushchie/kabel/vitaya-para/). Необхідний кабель для того, щоб підключити обладнання за технологією РоЕ, що спрощує процес монтажу обладнання.

Ця технологія сприяє тому, що користувач за допомогою єдиного кабелю має можливість одночасно передавати живлення та дані, зняті обладнанням. Це означає, що не потрібно підключати величезну кількість проводів, що особливо актуально в орендованих приміщеннях або просто для досягнення високоефективного спостереження.

У чому особливості технології РОЕ?

Основна привабливість технології полягає в тому, що для роботи використовується один комплект проводів для подачі харчування і для передачі інформації. Це здатне значно знизити витрати на встановлення кінцевої системи, а також заощаджуватиме кошти на купівлі силових кабелів. Наприклад, кабель LAN з одним 4-хпортовим комутатором зможе одночасно функціонувати з чотирма віддаленими бездротовими точками.

Це має на увазі, що виникає відразу ж 5 незалежних джерел живлення — 5 розеток на 220В і силовий провід. При цьому є можливість підключатися до складних для класичної розетки місць – зовнішня огорожа будівлі, дах, паркан тощо. Прокладати силовий кабель у цьому випадку буде максимально складно та небезпечно. Встановлення силового кабелю в таких місцях суперечить правилам пожежної та електробезпеки. І це якщо не говорити про додаткові витрати на матеріали та встановлення.

Технологія РоЕ здатна значно спростити вирішення цього завдання – можна застосовувати технології під час прокладання нової мережі, або під час модифікації існуючої. Найчастіше встановлення мережі потребує встановлення активного кінцевого обладнання в тих місцях, де електрична проводка просто відсутня. Технологія Wi-Fi та РоЕ забезпечує точку в місцях ідеального прийому сигналу, а камеру можна буде встановлювати в будь-яких місцях для досягнення ідеального прийому сигналу.

Не пропусти:  Выбираем SSD для компьютера

Ключові переваги технології РоЕ

  • Можна передавати необхідну кількість живлення та інформацію за допомогою єдиного кабелю мережі.
  • Мінімізуються витрати на встановлення системи, її модернізацію та сервісне обслуговування.
  • Підвищує експлуатаційну безпеку – фактично виключено коротке замикання, підвищене споживання струму або падіння напруги.
  • Щодо просто розгортати мережу в максимально складних умовах, наприклад, усередині приміщень аеропорту або на даху будівлі.
  • Централізований контроль над об’єктами віддаленого типу.

Всі ці переваги сприяють тому, що технологія РоЕ – це оптимальний вибір. Адже достатньо єдиного кабелю «кручена пара», щоб підключити обладнання. А найважливіше, що з використанні інноваційної технології користувач, зрештою, економить.

Пожалуйста, оцените статью
Translate »