Квадрокоптер з камерою – призначення та комплектація

Квадрокоптер з камерою – призначення та комплектація

Використання безпілотних літальних апаратів для відео та фотозйомки відкриває нові можливості, дозволяє побачити об’єкти з незвичних ракурсів. Купити квадрокоптер з камерою можна для різних задач, мета обумовлює вибір моделі. Любительські пристрої використовують для розваги, художньої зйомки. Окремі лінійки розроблені для полювання та риболовлі. Окрім камери їх оснащують захистом гвинтів від механічних пошкоджень, може використовуватися тепловізор. Професійна техніка використовується для зйомок масштабних подій, тревел-шоу, огляду сільськогосподарських угідь, промислових об’єктів. Спеціалізований квадракоптер знадобиться для картографування та геодезичної зйомки.

Літальні апарати представлені в різних версіях. Позначка RTF говорить про те, що версія обладнана всім, що потрібно для польотів, придатна до запуску відразу після розпаковки. Абревіатурою PNP позначають комплектацію, в яку входить лише сам дрон, акумулятор, зарядний пристрій та пульт керування необхідно докуповувати окремо. BNF – комплект без пульта, прилад для керування необхідно докупити та синхронізувати. ARF позначаються пристрої, розраховані на модернізацію. Дрон постачається в розібраному вигляді, деталі та елементи змінюються відразу чи в процесі користування. 

Квадрокоптер – ціна в залежності від камери та функціональних можливостей для зйомки

Купити квадрокоптер в Україні можна обладнаний вбудованою або змінною камерою. Вбудована являє собою частину техніки, робочі параметри обираються перед купівлею та не змінюються. Змінна камера дозволяє встановлювати інший прилад, що має необхідні технічні характеристики. Роздільна здатність зйомки визначається камерою, становить від 720 p до 4К. Роздільна здатність відповідає за якість та деталізацію зображення.  До характеристик камери залежить кількість кадрів на секунду. Стандартний показник 24-30 кадрів дозволяє отримати відео без ривків, показник у 60 кадрів на секунду — створювати ефекти slow motion. 

Для ведення фото та відеофіксації впливають функціональні можливості дрона:

  • FPV або відео від першої особи. Камера транслює зображення на пульт або смартфон, є можливість робити фото чи відео в процесі.
  • Слідування за об’єктом – пристрій летить за призначеною точкою, фіксуючи те, що відбувається навколо. 
  •  Утримання висоти – можливість працювати на фіксованій висоті, не знижуючись та не підіймаючись під час польоту.
  • Політ по точках. Оператор задає контрольні точки на маршруті та зосереджується на фото та відео, а не керуванні польотом.
Не пропусти:  Что такое LED-драйвер и в чем состоят его преимущества

Камери додатково оснащуються оптичним та електронним зумом, стабілізацією, інтелектуальними функціями, які спрощують роботу оператора. 

Ціна на квадрокоптер з різним типом керування

Купити квадрокоптер в Тернополі можна з керуванням за допомогою пульту або смартфону. Пультом оснащують любительські моделі, програми для смартфонів чи планшетів відповідають за керування професійною технікою. За передачу сигналу та реакцію на команди оператора відповідає польотний контролер. Контролер працює на аналоговій частоті 2,4 ГГц або 5,8 ГГц. Пристрій, що працює на частоті 2,4 ГГц обійдеться дешевше, проте, при передачі зображення виникають затримки.  Частота в 5,8 ГГц  дозволяє зменшити затримку та швидко реагувати на зміни оточення. 

Для полегшення керування дрони оснащують функцією автоматичного зльоту та посадки, сонарами, здатними виявити перешкоду та вберегти апарат від зіткнення з будівлями, гілками, іншими об’єктами на шляху. За визначення висоти та корекцію зависання відповідає барометр, в горизонтальні осі контроль реалізований встановленням акселерометра. Стабілізація в просторі відбувається за допомогою гіроскопа. Додаткові функції реалізуються встановленням GPS-модуля, необхідного для прив’язки положення апарату до географічних координат.

Пожалуйста, оцените статью
Translate »