Як стати frontend-розробником?

Ця стаття обов’язково буде вам цікавою, якщо зацікавлені сферою розробки, або якщо вже маєте досвід в іншій галузі IT, але тепер хочете спробувати себе в ролі front end-розробника та пройти відповідні курси.

Фронтенд: що це таке?

Фронтенд-розробник — це програміст, який створює зовнішню сторону веб-сайтів. З нею користувач має справу на гаджеті, через який сидить в Інтернеті. Даний вид роботи не обмежується розміткою та стилем сайту, він передбачає створення веб-додатків, в яких доданий програмний код забезпечує актуальну функціональність. Також до обов’язків фахівця належить:

  • Створення архітектури додатку та програмування логіки виконання дій у ньому.
  • Оптимізація процесів користування програмою.
  • Тестування готової функціональності.
  • Забезпечення високої якості та безпомилковості при змінах в коді.
  • Розміщення додатку на сервері для загального доступу. 
  • Слідкування за можливими помилками через засоби моніторингу, усунення цих похибок. 

У різних компаніях задачі розробників в цій сфері можуть відрізнятися. 

Як навчитися frontend-розробці з DAN.IT

Нехай вас не лякає перелік технологій, невідомі абревіатури та складні назви. З часом ви усе запам’ятаєте та навчитеся застосовувати. Створення програм під браузери базується на таких явищах, як HTML, CSS та JavaScript. Перед тим, як почати створювати сайт, треба:

  1. Розуміти, що відбувається при його відкритті у браузері, як працює клієнт-серверна модель, а також що собою являє HTTP-протокол.
  2. Розбиратися у редакторах для написання коду та розмітки. 
  3. Знати будову HTML-документа, види тегів, процес додавання зображень і створення форм.
  4. Дізнатися, що таке блокова модель, специфічність селекторів, позиціювання, псевдоелементи, каскадування стилів, адаптивне верстання.

Хочете перейти на бік фронтенду? Найпростіший спосіб зробити це — пройти курси front end у центрі DAN.IT у Києві, де готують IT-спеціалістів. Навчальну програму для майбутніх кваліфікованих працівників цієї сфери розроблено ізраїльськими спеціалістами та адаптовано під потреби специфіку українського ринку, аби після проходження занять людина мала змогу працевлаштуватися та набувати досвіду на новому місці роботи. 

Не пропусти:  Еще траур Сайлент Хилл: т. п.? Торговая марка выпускает более Конами ужас на пути

На курсах в Києві кожен учень не лише отримає теоретичну базу знань, але й створить декілька проектів, які потім можна демонструвати як доказ набутих навичок. Під час курсів студенту допомагатимуть створити резюме та працевлаштуватися.

Пожалуйста, оцените статью
Translate »