Як обрати якісний матрац: види та особливості

Як обрати якісний матрац: види та особливості

Якісний та зручний матрац — це головна умова здорового міцного сну. Від нього залежить не лише зручність, але й здоров’я м’язів, хребта, суглобів. Хороша поверхня дозволяє розслабитися, зняти втому та повністю поринути в сон.

Існує безліч різних типів матрацних виробів. Різні компанії пропонують інноваційні матеріали та технології. На сайті Є-матрас e-matras.ua/ukr/ можна знайти різні моделі матраців на будь-який смак. Але який варіант варто обрати? І чим відрізняються різні моделі матрацної продукції?

Особливості конструкції

Ортопедичні матраци забезпечують комфорт та підтримку тіла в правильному положенні. Це можливо завдяки тому, що вони мають міцну та рівномірну основу. Вона може бути:

  • безпружинною;
  • пружинною.

Безпружинні моделі забезпечують підтримку тіла за рахунок кількох шарів наповнювача. Така система дозволяє створити рівномірну щільну поверхню, яка б підтримувала кожен хребець в правильному положенні.

Для наповнення можуть використовуватися дуже різні матеріали. Є вироби з кокосовим волокном, яке забезпечує циркуляцію повітря, терморегуляцію та жорсткість. Найбільші шари створюють з пінополіуретану. Він використовується все частіше, оскільки не лише підтримує тіло, але й запам’ятовує його форму та повністю її повторює, не втрачаючи міцності та щільності. Також можна зустріти моделі, в основі яких є латекс, бамбукове волокно, войлок, тощо.

Вироби з пружинами можуть мати в основі залежну та незалежну пружинну систему. Перший варіант — це ціле сплетіння пружинок, які створюють підтримку тіла по всій площі. Вони з’єднані між собою досить міцно, тому при вигині однієї деталі, форму міняють й інші. Це не надто довговічний та зручний варіант, тому від нього поступово відмовляються.

Незалежна система складається з пружин, які між собою не поєднуються напряму. Кожен елемент має чохол з текстильного матеріалу, а вже трубки-чохли поєднуються в єдину систему.

Не пропусти:  7 Разных Моделей Обучения: Какой Вам Подходит Лучше?

Незалежне з’єднання дозволяє створити еластичне та міцне полотно, але при деформації однієї пружинки інші ніяк не страждають. Також варто зазначити, що такі вироби не починають скрипіти з часом.

При виборі матраца варто звернути увагу на його конструкцію. Комусь зручніше на безпружинних моделях, які не пружинять. Їх амортизація дієва, але не надто помітна. Іншим же більше підходять ортопедичні вироби з пружинами. Вони дешевше, доступніше та простіше в догляді.