Як обрати якісний матрац: види та особливості

Як обрати якісний матрац: види та особливості

Якісний та зручний матрац — це головна умова здорового міцного сну. Від нього залежить не лише зручність, але й здоров’я м’язів, хребта, суглобів. Хороша поверхня дозволяє розслабитися, зняти втому та повністю поринути в сон.

Існує безліч різних типів матрацних виробів. Різні компанії пропонують інноваційні матеріали та технології. На сайті Є-матрас e-matras.ua/ukr/ можна знайти різні моделі матраців на будь-який смак. Але який варіант варто обрати? І чим відрізняються різні моделі матрацної продукції?

Особливості конструкції

Ортопедичні матраци забезпечують комфорт та підтримку тіла в правильному положенні. Це можливо завдяки тому, що вони мають міцну та рівномірну основу. Вона може бути:

  • безпружинною;
  • пружинною.

Безпружинні моделі забезпечують підтримку тіла за рахунок кількох шарів наповнювача. Така система дозволяє створити рівномірну щільну поверхню, яка б підтримувала кожен хребець в правильному положенні.

Для наповнення можуть використовуватися дуже різні матеріали. Є вироби з кокосовим волокном, яке забезпечує циркуляцію повітря, терморегуляцію та жорсткість. Найбільші шари створюють з пінополіуретану. Він використовується все частіше, оскільки не лише підтримує тіло, але й запам’ятовує його форму та повністю її повторює, не втрачаючи міцності та щільності. Також можна зустріти моделі, в основі яких є латекс, бамбукове волокно, войлок, тощо.

Вироби з пружинами можуть мати в основі залежну та незалежну пружинну систему. Перший варіант — це ціле сплетіння пружинок, які створюють підтримку тіла по всій площі. Вони з’єднані між собою досить міцно, тому при вигині однієї деталі, форму міняють й інші. Це не надто довговічний та зручний варіант, тому від нього поступово відмовляються.

Незалежна система складається з пружин, які між собою не поєднуються напряму. Кожен елемент має чохол з текстильного матеріалу, а вже трубки-чохли поєднуються в єдину систему.

Не пропусти:  Что такое обсервационное изучение (и как заставить его работать на вас)

Незалежне з’єднання дозволяє створити еластичне та міцне полотно, але при деформації однієї пружинки інші ніяк не страждають. Також варто зазначити, що такі вироби не починають скрипіти з часом.

При виборі матраца варто звернути увагу на його конструкцію. Комусь зручніше на безпружинних моделях, які не пружинять. Їх амортизація дієва, але не надто помітна. Іншим же більше підходять ортопедичні вироби з пружинами. Вони дешевше, доступніше та простіше в догляді.

Пожалуйста, оцените статью
Translate »