Как купить Airpods и айфон в кредит

Как купить Airpods и айфон в кредит

Не будемо заперечувати той факт, що ціни на техніку Apple не завжди прийнятні для кожного. Іноді людям шкода відкладати гроші, потім переплачувати за «бренд», а хтось заробляє не так багато, щоб в будь-який момент піти і купити Airpods  чи нову модель телефону. На щастя, сьогодні є багато варіантів, як можна придбати новий гаджет, що не виплачуючи всю суму за один раз.

Одним з таких шляхів є кредит. В Apple Room можна взяти будь-який Айфон в кредит, вибравши при цьому термін, протягом якого будете його оплачувати. Це дуже вигідно, тому що є багато різних тарифних планів, не потрібно виплачувати перший внесок кредит видається на термін до 36 місяців, є навіть послуга кредитування.

Умови кредитування

Який би з варіантів ви не вибрали, перший внесок завжди відсутній і ви можете достроково виплатити кредит без додаткової комісії. Ми пропонуємо:

Перші 4 місяці без відсотків. Розмір кредиту становить від 1000 до 50000 гривень, страховки немає. Після того як закінчується 4 місяці, комісія щомісяця становитиме 3,5%.

Перші 10 місяців без відсотків. Розмір кредиту становить від 1000 до 70000 гривень. Починаючи з 11 місяці комісія стає 3,5%. Термін кредитування до 36 місяців.

Перші 24 місяці без відсотків. Сума кредиту: від 1000 до 70000 гривень. Через два роки щомісячна комісія становить 3,5%.

Що потрібно для того, щоб оформити кредит на iPhone або AirPods?

Для початку варто нагадати про те, що в Apple Room ви можете взяти в кредит не тільки нову техніку, то і використану раніше. Таким чином ви можете заощадити ще більше грошей, не втрачаючи при цьому якості. Як правило, б / у гаджети нічим не гірше нових, але дозволити собі їх може набагато більшу кількість людей.

Не пропусти:  Как выбрать ковер для мыши

Для того щоб скористатися послугою кредитування, потрібно:

  • щоб ваш вік був більш 21 років;
  • бути офіційно працевлаштованим;
  • мати під час процедури паспорт і ідентифікаційний код при собі.

Напевно, ви чули про те, що той, хто хоч раз мав можливість користуватися технікою від Apple, більше не хоче переходити на Android або будь-які інші операційні системи. Ми хочемо, щоб кожна людина, яка не має достатньо коштів для здійснення бажання або навіть мрії у вигляді придбання недешевого пристрої, зміг дозволити собі це, тому намагаємося надати клієнтам самі зручні та вигідні умови кредитування.

Ви завжди можете звернутися за допомогою до нашого менеджера, якщо у вас виникли додаткові питання. Для цього потрібно всього лише натиснути на кнопку зв’язку в нижньому кутку нашого сайту, вказати свій активний номер телефону, а також електронну пошту.

5/5 - (1 голос)