Гравійні велосипеди для активних людей

Гравійні велосипеди — це модель, яка відповідає потребам користувачів, які хочуть універсальний варіант велосипеда, ефективний як на асфальтованій дорозі, так і там, де закінчується дорога з хорошим твердим покриттям і починається гравій. Навіщо підійде такий двоколісний засіб пересування? Для всього, що вашій душі завгодно, єдиним обмеженням є ваша уява. Ці моделі байків мають витривалу геометрію. Вони оснащені потужними дисковими гальмами, що гарантують безпечне гальмування та зупинку у будь-яких умовах. Їх характерними рисами також є колеса шириною до 48 мм із чітким малюнком протектора та широке кермо з ергономічним вигином. Гравійні велосипеди мають привід із широким набором передач, а деякі бренди пропонують велосипед зі спеціальним додатковим обладнанням — набором кофрів, багажників чи крил.

Гравійні байки — це категорія товарів, призначена для всіх любителів швидкої та комфортної їзди. З одного боку, вони дозволяють зберігати вертикальне положення за кермом, з іншого — відрізняються ширшою колією, можливістю установки багажника і ширших шин. Це ідеальні велосипеди для тривалих поїздок рівною місцевістю. Гравійний байк — це спортивна модель для любителів, які цінують активно проведені дні або вихідні.

Стандартними на гравійних велосипедах є дискові гальма, товстіша алюмінієва або карбонова рама, шини шириною від 28 до 48 мм, іноді ще й амортизатор. Особливістю є керма зі збільшеною шириною нижньої рукоятки. У деяких моделях є місце для кріплення багажника, в інших є можливість розмістити цей аксесуар на підсідельному штирі. Крім гравійних доріг, гравійні велосипеди також добре працюють на інших типах грунту, крім бітумного.

Де в Україні купити гравійний велосипед?

Купуйте гравійний велосипед від найкращих виробників на сайті інтернет-магазину Unisport. У нашій категорії, де представлені дані моделі, ви знайдете великий вибір різних велосипедів від Orbea, Giant, Scott, Santa Cruz, Merida, Marin та інших виробників.

Не пропусти:  Реклама в социальных сетях: какие результаты можно получить
Велосипед Giant Revolt Advanced 2 сер

У нашому інтернет-магазині ви також знайдете всі додаткові деталі та безліч аксесуарів, таких як велосипедні сумки та велосипедні шоломи.

Досі не впевнені, який велосипед підійде саме вам? Ви можете легко порівняти всі моделі на нашому сайті. Ми пояснюємо, що можуть робити гірські велосипеди, міські велосипеди, трекінгові велосипеди та електронні велосипеди. Ми також допоможемо купити крутий дитячий велосипед для вашої дитини. Просто прочитайте наш блог та опис до кожної категорії на сайті, і ви дізнаєтесь, який велосипед зробить вас щасливим.

Звертайтеся за професійною консультацією до наших спеціалістів.

Пожалуйста, оцените статью
Translate »