Переваги iPhone 12 Pro

Переваги iPhone 12 Pro

Компанія Apple вражає своєю позитивною репутацією, великою кількістю гаджетів, надійністю. Вже вийшли в світ айфони 13, проте майже кожен пам’ятає про дванадцяте покоління. Воно все ще користується попитом, тому коштує дорого. Якщо немає бажання багато платити, то можна обрати айфон 12 про бу. Він за функціоналом точно нічим не відрізнятиметься.

Основні переваги, про які потрібно знати

Схоже, в компанії зрозуміли: якщо смартфон коштує так дорого, слід всіляко доводити і реально підвищувати його захист. Тому на презентації Apple багато разів підкреслювала новий захист дисплея Ceramic Shield і посилений захист від води. Це, як мінімум, одна причина, чому дійсно слід придбати iPhone 12 Pro для користування. Якщо гаджет зазвичай вилітає з рук, то його точно потрібно додатково захистити.

Для цього розробники реалізувати такі аспекти:

використовується найновіше захисне скло для дисплея, що знижує ризик пошкоджень вчетверо;

  • є захист від занурення у воду до 6 метрів;
  • використання плоского екрана без заокруглень;
  • встановлено сталевий корпус у Pro-версіях;
  • новий захист екрана iPhone 12.

Щодо останньої характеристики, слід зазначити, що мова йде про Ceramic Shield, який збільшує захист дисплея вчетверо. Саме скло, за оцінкою аналітиків, обходиться Apple дуже дорого. Однак у майбутніх поколіннях iPhone воно, швидше за все, захищатиме вже весь смартфон.

На що ще слід звернути увагу?

Передове розпізнавання осіб. У сучасних моделях Apple не використовує сканери відбитків і повністю покладається на розпізнавання осіб Face ID. У Android-смартфонах також є розпізнавання облич, проте його рівень зовсім не той: воно двомірне, тому іноді смартфон можна обдурити навіть фотографією. Face ID, на відміну від рішень в Android-смартфонах, в iPhone 12 Pro використовує не тільки фронтальну камеру, але й модуль з інфрачервоним портом. Така система в результаті набагато безпечніша, швидша і точніша. У переважній більшості Android-флагманів нічого такого немає.

Не пропусти:  Проектирование и настройка беспроводного маршрутизатора Wi-Fi Huawei WS318n

Apple продовжує удосконалювати технологію:

  • у iPhone 11 Face ID прискорили та збільшили дальність розпізнавання;
  • у iPhone 12, за непідтвердженими даними, розширили кут огляду.

Потужний процесор – особливість iPhone 12 Pro. Перші тести A14 і дані, що надходять про його головного конкурента — Snapdragon 875, показують, що як мінімум за рівнем однопоточної продуктивності ядер CPU новий процесор Apple знову буде лідером. У A14, як і раніше, «лише» 6 ядер проти 8 навіть у бюджетних Android-смартфонах. Втім, вводити в оману це не повинно: справа не в кількості ядер. За реальною продуктивністю A14 на даний момент сильніший за Android-флагмани. A14 — це ще й перший масовий процесор, вироблений тайванської TSMC за новим 5 нм тих процесів. Ця технологічна перевага обіцяє A14 дуже значне збільшення ще й до енергоефективності.

Це вже переконлива кількість причин, чому потрібно обрати для користування саме iPhone 12 Pro. Такий флагман ідеально підійде для будь-якої експлуатації.

Пожалуйста, оцените статью
Translate »